Hakkımızda

DCP Toner bir DCP Teknoloji markasıdır. Firmamız 2010 yılının ilk ayından süre gelen kobi veya holding büyüklüğü fark etmeksizin yüzlerce kuruma teknoloji danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Orijinal toner fiyatlarının oldukça yükselmesinden ötürü danışmanlık hizmeti sunduğumuz firmalara değer yaratmak için en iyi muadil toner markasını müşterilerimize sunma parolasıyla hizmet alanlarımıza bir yenisini ekledik. 2015 yılından itibaren geleneksel yöntemler ile muadil toner, muadil kartuş ve muadil şeritleri yüksek kalite ve en iyi fiyatlar ile ulaştırmaktayız.

Artan taleplerin ardından DCP Toner markası altında online satış yöntemi ile yüksek kaliteli muadil toner, kartuş ve yazıcı şeritlerini tüm Türkiye'ye ulaşılabilir kılmayı hedefledik.

Uzun yıllardır kurumsal seviyede projeler geliştiren firmamızın, baskı çözümleri üreten lider markalar ile bayilikleri bulunmaktadır. En iyi fiyatlar ile yazıcılar ve fotokopi makinelerinin satışı da gerçekleştirilmektedir.

Uzman kadromuz yaşanan sorunlarda yıllarca deneyimlediğimiz bilgi birikimi kullanarak en hızlı çözümü üretmektedir.

Tüm muadil tonerlerin aynı kalitede olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Chip uyumsuzlukları, toner kapasitelerinin dolu olmaması, toner bileşenleri kalitesinin düşük olması gibi nedenler tasarruf yapmak isterken aslında zarara neden olabilirler. Yazıcı ömrünün kısalması, yarı dolu tonerler ile verdiğiniz paranın karşılığını alamazsınız. DCP Toner sıradan muadil tonerlerden farklıdır. Kalite standartlarımız gereği, tüm üretim süreçlerinde yüksek kalite beklentilerimiz sayesinde sizlere orijinal kalitesinde muadil ürünler sunuyoruz.

book Blog & Haberler

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı