Kalite Politikası

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; tüketici memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ve en üst memnuniyet seviyesinde tutmaktır. Ayrıca müşteri geri bildirimlerini aktif bir şekilde değerlendirmek, bu geri bildirimleri kullanarak süreç ve üretime pozitif etki edecek şekilde kullanmaktır.

Üretim, tedarik zinciri operasyonları ve teslimat süreçlerini iyileştirecek yenilikler geliştirerek maliyetleri düşürmek, düşen maliyetleri satış ücretlerine yansıtıp tüketicilerimize en yüksek kaliteli muadil toner ve diğer ürün/hizmetleri en doğru fiyata sunarak tüketicilerin en iyi fiyatla muadil toner satın almalarını sağlamaktır.

Tüm süreçlerde kaliteyi yükseltebilmek için ar-ge ve ür-ge faaliyetlerine yenilikçi yöntemler geliştirmek ana hedefimizdir. Bu sayede tüketicilerimize en iyi muadil toner, en iyi muadil kartuş, en iyi muadil şerit ve en iyi muadil kartuş mürekkeplerini tüketicilerimize sunmayı bir borç biliyoruz.

Kalite kontrol aşamalarını titizlikle takip etmek, tüketiciye sunacağımız muadil toner, muadil kartuş, muadil şerit ve muadil kartuş mürekkeplerini üretim aşaması sonrasında kalite kontrol testlerinin yapıldığından emin olmak taviz vermeyeceğimiz bir başka kalite politikamızdır.

Nihai amacımız, DCP etiketli tüm muadil toner, muadil kartuş, muadil şerit ve muadil yazıcı mürekkeplerinin en iyi kalitede olduklarını tüketicilerimize kanıtlamaktır.

book Blog & Haberler

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı